o nas / kontakt / współpraca

 

Na codzień mieszkamy na Śląsku, w Katowicach. Pracujemy na terenie całego kraju… i nie tylko.

ekipa fotograficzna

Katarzyna Jaworska

+48 889 310 947

ekipa filmowa

Agnieszka Błaszczyk

Paweł Brzenczek

+48 509 183 907

konsultantka ślubna

Marta Okarmus

+48 534 299 543

Na wysztkie pytania odpowiemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe (zazwyczaj w ten sam dzień)

toyou@toyou.pl

 

 

Paweł Brzenczek (filmowiec): rok spędzony w Azji (głównie w Indiach) na poszukiwaniu sensów, doktor filozofii, od lat pracujący przy realizacji najróżniejszych projektów filmowych (od filmów dokumentalnych po ogólnopolskie kampanie promocyjne). W planach: wyjazd filmowy do Bangladeszu

Agnieszka Błaszczyk (filmowiec) – miłośniczka podróży dalekich i bliskich, zafascynowana różnorodnością świata z wszystkimi jego kolorytami, swoje doświadczenia wykorzystuję do tworzenia ciekawych i niebanalnych koncepcji, które znajdują odzwierciedlenie w realizowanych przez nas produkcjach.

Katarzyna Jaworska (fotograf): estetka, magister filozofii, mama uwielbiająca się w tej roli, podróżniczka (Indie, Birma) poszukująca wokół niezwykłych kadrów, realizatorka szeregu warsztatów fotograficznych. W planach: uszczęśliwienie dobrymi fotografiami wielu par.

 

M5 (1) Marta Okarmus (konsultantka ślubna) – znajdująca satysfakcje w urzeczywistnianiu marzeń par  narzeczeńskich. Kreatorka i wydarzeń społeczno-kulturalnych. Pasjonatka śpiewu białego i  tańca tradycyjnmego.

 

 

 

 

 

Chcąc urozmaicić nasze usługi współpracujemy z firmą DECONATKA która specjalizuje się w stylizowaniu sesji narzeczeńskich i ślubnych.

Serdecznie zapraszamy na Ich stronę gdzie możecie Państwo poznać całą gamę oryginalnych i inspirujących pomysłów, które sprawią,że Wasza sesja plenerowa będzie jedyna i niepowtarzalna.

deconatka1

Comments are closed.